Op zaterdag 11 september zal de 2e editie worden gehouden van het Langhenkel-toernooi. In dit toernooi spelen teams van Langhenkel HEC uit Heerde tegen teams van Langhenkel Orion. Vorig jaar vond het toernooi plaats in Heerde, dit jaar is het toernooi in sporthal de Bongerd waar om 9.00 uur de wedstrijden beginnen en die duren tot 18.30 uur.
Het toernooi wordt aangegrepen om er een soort seizoensopening van te maken waarbij gezelligheid voorop staat en waar we ieder lid of Orion-aanhanger, ondanks dat niet iedereen mee kan doen, graag welkom heten. Verder kunnen zich natuurlijk meerdere teams presenteren aan de vereniging en laten zien wat ze dit jaar kunnen bereiken.
Tijdens het toernooi zal er een standje staan met de webshopkleding om te passen of te bestellen. Verder hebben sportwethouder Drenth en sponsor Jan Langhenkel hun komst toegezegd in de loop van de dag. En wellicht lukt het spelers van heren 2 of speelsters van dames 1 om die dag nog enkele Vrienden te 'scoren'!
De organisatie van het toernooi ligt in handen van Dirkje Berendsen (dames 1) die dit doet als onderdeel van haar VT3-cursus.
Het lijkt de organisatie leuk om ook de CMV-jeugd bij het toernooi te betrekken door ze (per tweetal) wedstrijden te laten tellen. Vanaf niveau 3 hebben alle CMV-ers een mail ontvangen om zich hiervoor op te geven, mocht je die niet hebben gehad en wil je ook een wedstrijdje tellen geef je dan op bij Dirkje Berendsen : (dirkje_berendsen@hotmail.com).
Scheidsrechters die vrijwillig een wedstrijdje zouden wilen fluiten kunnen zich opgeven bij Wim Boonekamp : wedstrijdleiding@orionvolleybal.nl.